Львівський підрозділ «Украероруху» віддав третину мільйона махінаторам з однаковим принтером

Фото умовне (джерело: vektorlux.com)

Пов’язані між собою компанія «Калган» та підприємець Андрій Гунька розіграли торги на обслуговування кондиціонерів для львівського підрозділу Украероруху. Про це свідчать однакові дефекти друку на тендерних документах учасників. Також під час аукціону конкуренти не знижували своїх пропозицій, а підприємець Гунька не завантажив усіх потрібних довідок.

Тендер на обслуговування кондиціонерів проводив «Львівський регіональний структурний підрозділ державного підприємства обслуговування повітряного руху». Спочатку переможцем торгів став підприємець Андрій Гунька, однак його відхилили через відсутність потрібних документів. Відтак договір підписали з фірмою «Калган», пропозиція якої була на 3,3 тис. грн дорожчою. Підрядник обслуговуватиме кондиціонери у Львівській, Чернівецькій, Закарпатській, Рівненській, Івано-Франківській та Тернопільській областях. Ці роботи обійдуться замовникові у 392 тис. грн.

Учасники зустрічаються на торгах двічі. Перший раз вони намагалися розіграти поточні торги у листопаді 2019 року, однак обох конкурентів відхилили через невідповідність тендерній документації.

Підприємець Андрій Гунька зареєстрований 2012 року у Львові. Починаючи з 2017 року він взяв участь лише у трьох закупівлях, враховуючи дві вищезгадані тендери, і отримав замовлення лише на 600 грн.

Компанія «Калган» веде свою діяльність з 2011 року, зареєстрована у Львові. Її засновниками є львів’яни Андрій Савчак та Юрій Шкапяк. Фірма не вперше співпрацює з львівським підрозділом «Украероруху». Минулого року вона отримала два підряди від цього замовника.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі