Екс-заступник директора «Західвійськбуду» отримав від КЕВ замовлень без конкурсів на понад 770 тисяч

Квартирно-експлуатаційний відділ Львова протягом березня-травня цього року підписав чотири договори з приватним підприємцем на Романом Закалюжним на поточні ремонти загальною вартістю понад 772 тис. грн. Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro.

Сума кожного підписаного договору, а це від 180,6 до 199,99 тис. грн, не перевищує встановлений поріг у 200 тис. грн, а тому конкурс не проводили.

Підприємець виконуватиме поточний ремонт шатрових покрівель у будівель №1 та №2 у військовому містечку №35, у військовому містечку №4, м’якої покрівлі буд.54 деревообробної майстерні військового містечка №288.

Роман Закалюжний вдруге зареєструвався підприємцем восени 2018 року. Його основним замовником, згідно з Clarity, є Квартирно-експлуатаційний відділ Львова, який віддав загалом п’ять замовлень на майже 866 тис. грн. Ще один договір на 48 тис. грн підприємець підписав з Військово-медичним клінічним центром Західного регіону.

При реєстрації підприємець вказав номер телефону +380975646336, який також використовує ТОВ «БІК «Галицький будівельник». З довідок компанії про працівників від 2018 року ми дізналися, що Роман Закалюжний був виконробом «Галицького будівельника» за цивільно-правовою угодою.

Олександр Овчаренко (фото з документів на Prozorro)

За сумою замовлень (146 млн грн) фірма отримує найбільше підрядів від Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління. Її власником є Олександр Овчаренко, колишній начальник управління капітального будівництва Львівської облдержадміністрації.

Також Олександр Овчаренко працював начальником управління (квартирно-експлуатаційного) Західного оперативного командування, головою Шевченківської районної адміністрації Львівської міської ради та директором ДП Міноборони України «Західвійськбуд».

З трудової книжки Закалюжного у Prozorro виявилося, що він також працював заступником директора «Західвійськбуду». Потім він очолював філію ДП Міністерства оборони «Західвійськбуд» «20 управління начальника робіт».

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі