Червоноградці зі спільним сканером отримають 9 мільйонів із 25 на рудстійки від «Львіввугілля»

Державне підприємство «Львіввугілля» за результатами відкритих торгів підписало сім договорів на постачання рудстійки хвойних порід вартістю 25,2 млн грн. Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro.

Закупівлю проводили у дванадцяти лотах, з яких лише у семи в результаті підписали договори. Сокальське дочірнє лісогосподарське підприємство «Галсільлісу» отримало два замовлення вартістю 8,7 млн грн. Воно постачатиме майже 5 тис. куб. м чотирьохметрової стійки по 1494 грн/куб.м.

Приватний підприємець Ігор Чавус підписав два договори вартістю 7,5 млн грн на постачання 5 тис. куб. м триметрової рудстійки. А ТОВ «Євро-Енерго-Альянс» – два договори майже на 6 млн грн на постачання 4 тис. куб. м чотирьохметрової стійки, ТОВ фірма «Аксон» – одне замовлення на 3 млн грн на 2 тис. куб. м трьохметрової стійки.

Останні дві компанії з Червонограда конкурували між собою у двох лотах. На засканованих документах «Євро-Енерго-Альянс» та «Аксон» є однакові дефекти, які свідчать про користування одним пристроєм.

Так само ці учасники надали деякі ідентичні довідки, на які замовник не давав шаблонів. Наприклад, у довідках про виробника конкуренти лише поміняли абзаци місцями.

«Євро-Енерго-Альянс» Ольги Пелех минулоріч постачало таку ж чотирьохметрову рудстійку по 1416 грн/куб.м. Цьогорічна ціна становитиме 1497 грн/куб.м. У 2017-2018 рр. фірма отримала замовлень на понад 16 млн грн. Окрім деревини компанія також продавала вугілля.

ТОВ фірма «Аксон» Ярослава Рубашевського постачатиме трьохметрову рудстійку також по 1497 грн/ куб.м при минулорічній ціні у 1416 грн/куб.м. На відміну від свого конкурента «Аксон» отримував замовлення лише від «Львіввугілля», у 2017-2018 рр. на 3,6 млн грн.

Приватний підприємець Ігор Чавус із Радехівського району також постачав рудстійку «Львіввугіллю» у 2017-2018 рр. Минулорічна ціна (довжина 4 метри) становила 1412 грн/куб.м, а цьогоріч (3 метри) коштуватиме 1498 та 1500 грн/куб.м.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі