Тростянецька фірма з дружнім підприємцем «розпиляла» 800 тис. грн на вивезення сміття у власній ОТГ

КП «Тростянецьке житлово-комунальне управління» за результатами відкритих торгів підписало договір з ТОВ «Гідробуд-М» на послуги з вивезення сміття з населених пунктів Тростянецької ОТГ (Миколаївський район) на суму 779 тис. грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

Закупівлю проводили за двома лотами, однак другий лот відмінили через відсутність учасників.

Згідно з договором, переможець до кінця 2019 року вивезе приблизно 2 тис. куб. м (обсяги можуть бути зменшені) твердих побутових відходів з 14 сіл Миколаївського району. Відтак вартість вивезення 1 куб. м   становитиме 390 грн. Крім цього, у договорі зазначено, що в процесі надання послуг перевізник не повинен завдавати шкоди навколишньому середовищу та передбачити заходи із захисту довкілля, однак жодних конкретних умов не прописано.

Конкуренцію на торгах «Гідробуду» склав лише один учасник приватний підприємець Володимир Маршалок із пропозицією дорожчою на 1 тис. грн. Під час аукціону учасники не торгувались та не знижували цін.

Володимир Маршалок, так само як і фірма «Гідробуд-М», зареєстрований приватним підприємцем у селі Тростянець. Він брав участь у шести тендерах, з яких п’ять разів конкурував з «Гідробудом», однак у жодному не здобув перемоги. Те, що учасники використовують однакове оформлення та шрифт у «шапках» документів, ймовірно, може свідчити про узгодження їх поведінки на торгах.

Так само як і те, що для участі в інших закупівлях вони вже надавали однаково оформлені документи, хоча замовник вимагав їх у довільній формі. Наприклад, на тендері із закупівлі піску від «Львівводоканалу» (тендер скасували через дискваліфікацію усіх учасників).

Власниками ТОВ «Гідробуд-М» є 30 осіб, серед них найбільші частки у статутному капіталф належать Миколі Ярошевському (39%) та Андрію Ярошевському (37%). З початку 2018 року фірма підписала 12 контрактів на загальну суму 35 млн грн, серед яких переважно ремонтні роботи.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі