Заступника директора держпідприємства оштрафували на 850 грн за підробку диплому

Яворівський районний суд 21 листопада визнав винним заступника директора яворівського державного підприємства «Екотранснерго» Анатолія Дікуна у виготовленні та використанні завідомо неправдивих документів. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. Вирок опублікували 30 листопада.

Суд постановив покарати Анатолія Дікуна штрафом у розмірі 850 грн та стягнути на користь держави 737 грн за витрати на проведення почеркознавчої експертизи.

Як стало відомо з матеріалів справи, у вересні 2013 року Анатолій Дікун за допомогою звичайного комп’ютера та принтера особисто виготовив диплом про вищу освіту. У фальшивому документі він написав, що у 1998 році закінчив правничий факультет ЛНУ імені Івана Франка. Без диплому про вищу освіту Дікун не міг посісти посаду першого заступника директора ДП «Екотрансенерго».

Обвинувачений повністю визнав свою провину та уклав із слідством угоду про визнання винуватості. Суд узгодив міру покарання у вигляді штрафу, враховуючи такі обставини як «щире каяття та активне сприяння в розкритті кримінальних правопорушень».

Також засуджений може оскаржити вирок впродовж тридцяти днів з дня його проголошення.

Раніше Анатолій Дікун був директором ТОВ «Дослідне підприємство «Сірка». Також йому належить фірма ТОВ «Агропреміум» та  50% від статутного капіталу виробничого ТОВ «Трудівник».

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі