«Львівводоканал» відписав 8,5 млн грн улюбленій фірмі на реконструкцію водогонів

Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» в результаті відкритих торгів 17 вересня підписало три договори фна ремонт водопроводів загальною вартістю 8,52 млн грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

За ці кошти проведуть ремонт водопроводу на вулицях Козацька, Яричівська – 3,36 млн грн, бічні вулиці вул. Козацької – 1,86 млн грн та вул. Полковника Петра Болобочана – 3,32 млн грн. Переможцем в усіх торгах стало ПАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1».

Технічне завдання передбачає прокладання траншей, заміну водопроводів, облаштування колодязів та площадок для пожежних гідрантів. В усіх випадках роботи планують завершити до кінця 2018 року, а гарантійний термін на роботи становить 5 років.

Конкурентом на перших двох торгах виступило ТОВ «Грантзахід», на останньому – ТОВ  «Житлоінвестбуд-ЛВ», однак їх пропозиції були дорожчими на 77, 49 та 3 тис. грн відповідно.

ПАТ «ЛСБМУ №1» належить Василю Хавраку (80,56%), до 2016 року основними акціонерами були: Ігор Булик (61,2%) та Юрій Доскіч (16%), батько депутата Львівської міськради Остапа Доскіча, який також очолює комісію інженерного господарства ЛМР. Ця комісія погоджує об’єкти інженерного господарства, які ремонтуватимуть з міського бюджету.

Як раніше писали «НГ.Львів», «Львівводоканал» підписував угоди з «ЛСБМУ №1», відхиляючи за незаконними причинами інших учасників закупівлі.

У 2018 році компанія отримала сім держзамовлень на 26,8 млн грн, усі від ЛМКП «Львівводоканал».

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі