Фірми з одного будинку позмагались за 63 млн грн від «Прикарпаттяобленерго»

АТ «Прикарпаттяобленерго» в результаті відкритих торгів підписало договір з приватним підприємством «Альфа Енерго Груп» на проектування та будівництво електричних мереж. Сума договору становить 63 млн грн, повідомляється на сайті електронних закупівель Prozorro.

Згідно з технічним завданням, за цю суму переможець торгів побудує об’єкти електричних мереж потужністю 0,4-10-35 кВ (повітряні лінії електропередач, розподільчі установки, підстанції і т. д.) у всіх районах Івано-Франківської області.

Приватне підприємство «Альфа Енерго Груп» зареєстроване у Івано-Франківську, а її власником є Маргарита Ульянова, яка також ще раніше стала директором фірми. Згідно з YouControl, до Ульянової власником було ТОВ «ІМС-Україна, директором якого є Михайло Горбковий.

Горбковий також є директором і власником фірми-конкурента на торгах ТОВ «Новітні енергетичні програми», чия пропозиція була 1,9 млн грн дорожчою. Ця компанія раніше належала кіпрській «Дерівейшн інвестментс лімітед», а директором був Андрій Бєлєнтьєв, який, як повідомляли «Наші гроші», з 2005 по 2011 рік очолював філію «Прикарпаттяобленерго» у Калуші.

Згідно з довідками «Альфа Енерго Груп», її фактичною адресою є вул. Юності, 62Б в Івано-Франківську (село Микитинці, яке підпорядковане Івано-Франківській міськраді). Таким же є місце реєстрації ТОВ «Новітні енергетичні програми».

вул. Юності, 62Б, село Микитанці, м. Івано-Франківськ (2015 рік)

Також фірма на підтвердження наявності техніки завантажила договір з «Новітні енергетичні програми» про оренду понад 15 одиниць спецтехніки.

У 2018 році компанія «Альфа Енерго Груп» підписало 56 договорів на 103 млн грн, усі з «Прикарпаттяобленерго».

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі