Мерія заплатить за благоустрій парку «Погулянка» підприємцеві, який привласнив бюджетні кошти під час ремонту парку «Стрийський»

Департамент містобудування Львівської міської ради 14 травня уклав угоду на благоустрій та утримання лісопарку «Погулянка» з приватним підприємцем Василем Луцем за 272 тис. грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

Згідно з договором, до кінця 2018 року підприємець не лише дбатиме про благоустрій парку, але й реконструює садово-паркову доріжку та дбатиме про стан джерел парку «Погулянка».

Василь Луць зареєстрований підприємцем з 2009 року у Старосамбірському районі. Протягом 2017-2018 років він взяв участь у 16 тендерах, підписавши 7 договорів на загальну суму 3,3 млн грн (враховуючи поточну угоду). Він вже не вперше співпрацює з Департамент містобудування ЛМР – минулого року він надавав послуги з благоустрою прибережної захисної смуги Левандівського озера за 490,3 тис. грн.

При цьому підприємця визнали винним у привласненні бюджетних коштів під час реконструкції Стрийського парку у 2015-2016 рр. В червні 2017 року він підписав угоду про винуватість з прокуратурою Львівської області та заплатив штраф у розмірі 1700 грн.

Обвинувачували підприємця за ч.2 ст.358 ККУ (підроблення документів) та ч.1 ст.191 ККУ (розтрата майна). Правоохоронці виявили, що під час капітального ремонту оранжереї в Стрийському парку, угоду на який Василь Луць підписав з ЛКП «Зелений Львів», підприємець завищив вартість робіт на 81 тис. грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі