У Львові «Карпатбуд» побудує житло для військовослужбовців СБУ за 84 млн грн

Управління СБУ у Львівській області 11 травня підписало договір з корпорацією будівельних робіт «Карпатбуд» на будівництво житлового будинку для військовослужбовців за 84,3 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

Згідно з угодою, у Шевченківському районі Львова (вул. На Нивах,11) збудують десятиповерховий житловий будинок для військовослужбовців. Загальна площа багатоповерхівки становитиме 8,6 тис. кв. м, а загальна площа квартир −  6,4 тис. кв. м. Будівлю поділять на три секції, в яких буде 99 квартир − 21 трикімнатна, 59 двокімнатних та 44 однокімнатних. Роботи закінчать до грудня 2020 року.

Окрім компанії-переможця, у торгах брали участь пустомитівська фірма «Вестбетонбуд», житомирська фірма «Брайн компані» та львівське ПАТ «Холдингова компанія «Еко-дім». Спочатку договір планували підписати з «Вестбетонбудом», пропозиція якого була найдешевшою. Однак компанію відхилили через невідповідність документів тендерним вимогам. Тому переможцем стала компанія «Карпатбуд».

Корпорація «Карпатбуд» зареєстрована 1999 року у Львові. Її засновниками є ПАТ «Прикарпатбуд», ПАТ «Карпати-інвест», ТОВ «Карпатбудстиль» та «Зодчий 2010», а бенефіціарним власником і водночас керівником – Юрій Карвацький. Цього року корпорація «Карпатбуд» також підписала три договори з Національною академією сухопутних військ на будівництво трьох казарм у Старичах на загальну суму 43,6 млн грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі