Підприємець із пов’язаною фірмою “розпиляв” майже 200 тисяч від трускавецьких комунальників

Трускавецьке комунальне підприємство «Парк курортний» підписало два договори на постачання піску на 191 тис. грн з приватним підприємцем Олегом Дмитрахом, який конкурував зі спорідненою компанією. Про це стало відомо з порталу електронних закупівель Prozorro.

«Парк курортний» замовив у підприємця за результатами двох допорогових закупівель 753 куб. м природного піску. Договори було укладено 20 лютого та 2 квітня. Одразу ж після того підписували додаткові угоди, за якими зменшували обсяг закупівлі та піднімали ціну на пісок.

По двох угодах обсяг необхідного піску було зменшено до 684 куб. м, а ціна по лютневому договору зросла з 240 до 265 грн/куб.м, по квітневому – з 268,55 до 294,78 грн/куб.м. Для прикладу, 10 квітня бориславське КП «Еко-місто» замовило пісок по 245 грн/куб.м, 2 березня моршинське КП «Зелене місто» – по 240 грн/куб. м.

В обох випадках конкуренцію Олегу Дмитраху складало дрогобицьке приватне підприємство «Галмонтаж», а на останніх торгах – ще додатково дві компанії.

Одноосібним власником і директором ПП «Галмонтаж» є Валентина Смовженко. У двох випадках пропозиція підприємства була значно нижчою, але тендерний комітет її відхилив, оскільки компанія не завантажила практично всі необхідні документи. Причому аналіз торгів інших замовників свідчить, що подання лише кількох довідок – це регулярна практика компанії.

Згідно з даними Clarity Project, «Галмонтаж» взяло участь в 22 закупівлях, але жодного разу не перемогло. Її постійним конкурентом завжди є підприємець Олег Дмитрах. Проте, це не єдине, що пов’язує підприємця та компанію.

У довідках «Галмонтаж» постійно вказує номер мобільного телефону 0677937818, який також вказувало ПП «БКФ Осанна», одноосібним власником якого є згаданий підприємець Олег Дмитрах. На одному із торгів «Галмонтаж» використовував електронну скриньку, якою користується «БКФ Осанна».

Раніше Дмитрах тричі імітував конкуренцію з власною фірмою ПП «БКФ Осанна» на торгах для філій «Украгазвидобування». У харківській філії пропозиції відхилили, виявивши пов’язаність учасників, а от у львівській філії порушень не знайшли і підписали угоду на 507 тис. грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі