Львівське КП на торгах із харчування школярів змагається зі своєю екс-працівницею, чиї родичі працюють у тому ж КП

Львівське комунальне підприємство громадського харчування школярів Личаківського району Львова під час участі в кількох торгах на послуги з організації шкільного харчування виступає технічним конкурентом для приватного підприємця, яка ще донедавна працювала в цьому КП і де досі працює головним бухгалтером її сестра.

ЛКП громадського харчування школярів Личаківського району та Ірина Дуткевич, яка зареєструвалась приватним підприємцем лише 15 січня цього року, вже зустрілись на торгах із закупівлі послуг з організації шкільного харчування п’ять разів, і кожен раз їх цінові пропозиції повністю співпадали і дорівнювали очікуваній вартості. ЛКП завжди завантажувало документи пізніше Дуткевич.

Якщо на торги приходили й інші учасники, то їх цінові пропозиції змінювались, ЛКП навіть пропонувало послуги дешевше. Натомість у двох торгах, де вони були єдиними учасниками, вони залишались незмінними.

Так сталось на торгах львівських шкіл № 42 та № 6. У першому випадку пропозиції завантажили з різницею у 3 хвилини. Враховуючи, що при однакових цінових пропозиціях Дуткевич завантажила документи першою, то замовники вже опублікували повідомлення про намір укласти договір з нею.

Звіт ЛКП. Сестра Ірини Дуткевич працює там головним бухгалтером 

Сестра Ірини Дуткевич Марія Ковальова працює головним бухгалтером ЛКП громадського харчування школярів Личаківського району Львова. Раніше цю посаду обіймала їх матір Мирослава Ковальова.

Також ЛКП надало на торги довідку 1ДФ, згідно з якою ще в четвертому кварталі 2017 року Ірина Дуткевич працювала в даному підприємстві і їй було нараховано понад 33 тис. грн доходу.

Довідка ЛКП про нараховані суми доходів, де вказано ідентифікаційний код Дуткевич як працівника

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі