Начальник інспекції ДАБК у Львові двічі уникнув відповідальності за керування авто в нетверезому стані

Залізничний районний суд Львова у 2017 році двічі закривав справи про притягнення начальника Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львові Володимира Цабака до адмінвідповідальності за керування транспортними засобами в стані сп’яніння (ч.1 ст 130 КУаАП).

В обох випадках провадження закривали у зв’язку із закінченням строків притягнення до адміністративної відповідальності. Про це стало відомо з постанов суду від 3 жовтня та 10 листопада 2017 року.

Вперше про факт керування авто Володимиром Цабаком в нетверезому стані стало відомо з сьогоднішньої публікації сайту «Форпост», який повідомив, що на чиновника було складено два протоколи за керування автомобілем в стані алкогольного сп’яніння: БР №261899 та БР №228214.

Цю інформацію наша редакція підтвердила в Єдиному державному реєстрі судових рішень, однак виявилось, що Володимир Цабак покараний не був. Крім того, в обох постановах суду вказано, що Володимир Цабак ніде не працює, хоча він очолив Інспекцію ще в липні 2016 року.

Згідно з постановою суду від 3 жовтня 2017 року, Володимир Цабак о 23.10 год. 13 червня 2017 року по вул. Христофора Колумба, 14 у Львові керував автомобілем «з ознаками алкогольного сп’яніння (різкий запах алкоголю з порожнини рота, нечітка вимова, порушена координація рухів) та відмовився від проходження огляду в установленому законом порядку для визначення стану алкогольного сп’яніння».

Через два дні, 15 червня, матеріали справи про адміністративне правопорушення відносно нього отримав Залізничний райсуд. Однак в подальшому розгляд справи кілька разів переносили. Так, правопорушник двічі не з’являвся в суд, хоча його повідомляли належним чином. У середині серпня він попросив суд відкласти справу у зв’язку з тим, що «він бажає скористатися своїм правом на правову допомогу і для оформлення угоди із захисником йому необхідний час». 3 жовтня Цабак знову не прийшов в суд, однак і без нього суддя вирішив провадження закрити, бо вже минуло три місяці.

Вдруге на Цабака склали протокол у серпні 2017 року. «Близько 21 год. 30 хв. керував автомобілем марки Фольксваген на автодорозі Київ-Чоп М-06 з ознаками алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки транспортного засобу зі згоди водія…», – сказано в постанові суду від 10 листопада 2017 року.

В документі не вказано, коли матеріали були передані суду і чому затягнувся розгляд, однак суддя аналогічним чином справу закрив.

 

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі