Фірма Дубневичів нічого не заробить на ремонті двох народних домів в Пустомитівському районі

Відділ культури Пустомитівської районної державної адміністрації 12 лютого уклав дві угоди на ремонт народних домів в селах Підбірці та Ямпіль на загальну суму 181,96 тис. грн з ТОВ «ТІР». Про це повідомляється в системі електронних закупівель Prozorro.

Вартість ремонту народного дому в селі Ямпіль становитиме 59,34 тис. грн. За ці гроші відремонтують карниз даху будівлі. Ремонт в селі Підбірці буде дорожчим – 122,63 тис. грн. За ці гроші утеплять фасад будівлі.

Попри невеликий об’єм робіт на обох об’єктах, згідно з угодами, роботи планують завершити до кінця 2018 року.

Найцікавіше, що ТОВ «ТІР», фактично, нічого не заробить на цих роботах. Згідно з кошторисною документацією, витрати підприємства на зарплату робітникам становитимуть 12,55 тис. грн та 8,73 тис. грн, відповідно. А от прибуток на ремонті в Ямполі складе 0 грн, а в Підбірцях – 726 грн.

Засновником ТОВ «ТІР» є Юрій Пастернак, який працює з народними депутатами Богданом та Ярославом Дубневичами вже щонайменше 14 років. Вперше він очолив підприємство підконтрольне Дубневичам у 2003 році, коли йому було 22. Потім був директором найбільш відомої фірми братів Дубневичів «Корпорації КРТ», яка прославилася продажами залізниці «анкера закладного». Самостійного бізнесу Пастернак немає.

Народні депутати Дубневичі активно працюють з підрядами на будівництво та  ремонт об’єктів соціальної сфери у своїх виборчих округах на Львівщині. Перед виборами 2015 року та протягом першого року каденції лише три підконтрольні нардепам підприємства отримали 627,3 млн грн на будівництво шкіл, народних домів, садочків тощо. З цих коштів 229,8 млн грн отримало ТОВ «ТІР», яке будує та ремонтує здебільшого в Пустомитівському районі, що належить до виборчого округа Богдана Дубневича.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі