Мерія відсудила ділянку на вулиці Панаса Мирного у «добросовісного набувача»

Господарський суд у Львівській області задовольнив позов Львівської міської ради до ПП «Юнайтед Груп» і зобов’язав підприємство повернути в комунальну власність земельну ділянку площею 0,096 га на вулиці Панаса Мирного у Львові. Про це повідомляється у рішенні суду від 28 листопада 2017 року.

Йдеться про ділянку, яку місто втратило в результаті шахрайських дій. Як повідомляли «НГ. Львів», ділянка у червні 2015 року перейшла у власність фірми «Купол-ЛВ» на підставі ухвали Франківського районного суду Львова. Суддя Марія Мартинишин розглядала позов фірми «Купол-ЛВ» до такого собі Дмитра Кирилюка і ТОВ «Шрифт». Фірма вимагала стягнути з відповідачів борг за договорами позики та поруки. Сума боргу разом із штрафом становила 937,5 тис. грн, а виник він у вересні 2014 року.

Оскільки  фірма не мала коштів для повернення боргу, але володіла двома земельними ділянками, одна з яких саме на Панаса Мирного, то борг вирішила погасити, віддавши ділянки. Згідно з матеріалами справи, ділянки належали ТОВ «Шрифт» на підставі Державних актів на право власності на землю від 11 жовтня 2000 року. Але за даними Львівського відділення Держгеокадастру, такі державні акти не видавались. Попри це сторони уклали мирову угоду, яку затвердив суд і ділянка перейшла у власність «Купол-ЛВ».

Вже 4 листопада 2015 року ділянку зареєструвала за ПП «Юнайтер Груп». Цікаво, що ця фірма була створена 2 листопада 2015 року, тобто за два дні до реєстрації. Власником фірми є львів’янин Роман Марков, який також володіє нещодавно створеною фірмою з продажу нерухомості «Конструктив ком».

Влітку поточного року «Юнайтед Груп» звернулось до мерії щодо отримання містобудівних умов та обмежень для початку будівництва, але фірмі було відмовлено в їх отриманні через «виявлення недостовірних відомостей» в документах.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі