Дві фірми зі схожими назвами «розіграли» 4-мільйонні торги на запчастини для вагонів

Філія «Стрийський вагоноремонтний завод» ПАТ «Укрзалізниця» за результатами відкритих торгів 15 червня замовила запчастини для вагонів на загальну майже 3,8 млн грн у ТОВ «Українська машинобудівельна техніка». Про це стало відомо з системи закупівель Prozorro.

Придбали запчастини для зчеплення вагонів. Всього 6 найменувань: передній упор по 5390 грн, задній упор – по 4180 грн, кронштейн – по 258,5 грн, автозчеп СА-3 – по 14124 грн, тяговий хомут – по 5918 грн (ціна без ПДВ).

Єдиним конкурентом на торгах виступило ТОВ «Українська великовантажна техніка» з пропозицією на 27 тис. грн дешевшою (на 0,007%). Втім комітет відхилив дешевшу пропозицію, оскільки не було банківської гарантії та сертифікатів якості продукції від виробника.

Це вже не вперше фірма програє на торгах з цієї ж причини. Згідно з даними Prozorro, ці компанії лише у Львівській області змагалися на торгах шість разів, проте кожного разу перемагало ТОВ «Українська машинобудівельна техніка», а дешевші пропозиції «УВТ» відхиляли, бо компанія завжди не надавала сертифікатів якості.

Всього «УВТ» виграло лише 2 тендери у Львівській області на суму 372 тис. грн. Кожного разу конкуренцію йому складало ТОВ «Електромашкомплект-1», яке раніше розташовувалось в одному будинку з «Українська великовантажна техніка» у місті Кам’янську, на вулиці Матросова 19. По Україні «УВТ» підписала договорів на суму 5,46 млн грн.

«Українська машинобудівельна техніка» тепер зареєстрована на околиці міста Суми, на вул. Білопільський Шлях, 16, де прописані ще 25 юридичних осіб, а її власник, Микола Хапун живе у Кам’янську, як і власники «УВТ» Олена Ковальова, Вадим Литвин та Сергій Суров.

«УМТ» часто розігрувала торги з ТОВ «Євроінструмент», про що вже писали «НГ. Львів». Заступником директора «Євроінструменту» зазначався Ігор Судовцев, а його дружина Оксана Судовцева, працювала менеджером в «Українській машинобудівельній техніці». Контактний телефон фірми співпадає з телефоном «Електромашкомплект-1».

Але «Євроінструмент» пов’язаний не лише з «УМТ», а й з їх конкурентами ‒ «Українською великовантажною технікою». Вони конкурували на тендері, в якому «УВТ» знову програла. В цей час фірми були сусідами, оскільки кабінети знаходилися поруч – каб 203 та каб. 202.

ТОВ «Українська машинобудівельна компанія» за 9 місяців свого існування отримала замовлень на 84 млн грн, з них у Львівській області ‒ 29,3 млн грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі