Керівник Академії сухопутних військ генерал Ткачук згадав, що живе в будинку сестри та їздить на машині зятя

Начальник Національної академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного генерал Павло Ткачук показав майно, яким він користується. Жодного власного майна, ні у нього, ні у його дружини немає.

Декларацію про доходи за 2016 рік керівник Академії оприлюднив 29 березня 2017 року. Якщо порівнювати її з декларацією про доходи за 2015 рік, то в житті генерала Ткачука за рік відбулись кардинальні зміни.

Насамперед, він змінив місце фактичного проживання – переїхав зі Львова до Солонки. Крім того, якщо в декларації за 2015 рік розділи «об’єкти нерухомості» та «транспортні засоби» були незаповнені, то в декларації за 2016 зазначено низку майна.

Декларація Павла Ткачука за 2015 рік

Декларація Павла Ткачука за 2016 рік

Так Павло Ткачук задекларував житловий будинок площею 260 кв. м та земельну ділянку в селі Солонка, яким користуються він та його дружина Оксана Ткачук. Проте належать будинок та ділянка рідній сестрі генерала Ніні Шкляренко, яка живе в Бердичеві (Житомирська область).

Щоправда, Ткачук не задекларував інший будинок, яким він користується, але належить він його рідній племінниці. Йдеться про маєток площею 485,8 кв.м навпроти задекларованого в селі Солонка. Офіційно будинком володіють Анна та Денис Сенаторови, рідна племінниця генерала та її чоловіку. Живуть вони, так само як і сестра генерала, в місті Бердичів.

Подружжя Ткачуків також користується квартирою у Львові сина Андрія, площею 93,6 кв. м. А їздить генерал на машині свого зятя Руслана Сапіги, якому належить задекларований Ткачуком Hyundai Sonata (2009 р.в.).

Відкритість Павла Ткачука сягнула тих меж, що він навіть задекларував робочий кабінет площею 20 кв. м, яким він користується. А належить кабінет, відповідно, Міністерству оборони України.

Щодо фінансового стану, то тут з минулого року у родині мало що змінилось. Основним доходом є заробітна платня та пенсія Павла Ткачука, що в сумі склало 375,6 тис. грн за рік. Крім того, Оксана Ткачук володіє готівкою у сумі 1,2 млн грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі