Спортбазу військових зігріють на майже 24 млн грн без конкурсу друзі Івченка

ДП «Навчально-спортивна база літніх видів спорту», що на вул. Клепарівській у Львові, замовила послуги централізованого теплопостачання на понад 23,8 млн грн у ТОВ «Львівські теплові мережі». Про це стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Закупівлю здійснили за неконкурентною переговорною процедурою через відсутність альтернативного постачальника. «Львівські теплові мережі» модернізували котельні в тимчасовій споруді, збудованій на орендованій в бази землі. І саме до цих котелень підключені комунікації навчально-спортивної бази.

Загалом до кінця року замовили 17392 Гкал по майже 1370,5 грн. Така ж ціна діяла і в 2016 році, і в кінці 2015-го. Раніше, у травні 2015 року вартість однієї Гкал становила майже 987 грн.

ТОВ «Львівські теплові мережі» зареєстрували в червні 2013 року. Розмір статутного капіталу — одна тисяча гривень.

Власниками є Олександр та Тетяна Бублики, батьки Дмитра Бублика, екс-керівника дочірнього підприємства «Газ-тепло» НАК «Нафтогаз України». Дмитро Бублик став відомим у 2006 році завдяки скандалу навколо мерседесу нашоукраїнця Олексія Івченка, тодішнього голови правління НАК «Нафтогаз Україна». За інформацією «УП», Дмитро Бублик є другом і компаньйоном Юрія Панюки, племінника Івченка.

Згідно з даними аналітичної платформи Youcontrol, у 2014-2016 рр. фірма отримала майже 60 млн грн держзамовлень. Станом на 2015 рік, у ТОВ «Львівські теплові мережі» працювала одна людина.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі