Військові накупили лосося, медальйонів, овочів та соків на 13 млн грн за таємними цінами

Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного за результатами відкритих торгів 11 березня замовила у фізичних осіб-підприємців продуктів на майже 13,3 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Зокрема, замовили 6 тис. кг свинної полядвиці, 12,7 тис. кг телячої вирізки, 11 тис. кг свинної вирізки (медальйонів) за 3 млн 469,4 тис. грн у ФОП Назара Боднара. Ціна за одиницю закупленого м’яса не оприлюднена. Середня вартість одного кілограма становить понад 116,8 грн.

Людина з таким же іменем була спостерігачем на виборах 2012 року від теперішнього депутата ЛМР та співвласника ринку “Шувар” Романа Федишина. Також відомо, що Назар Боднар працював або й досі працює начальником відділу дистанційного продажу “Шувару”.

Він зареєструвався підприємцем у квітні 2015 року. А вже в липні вперше виграв на торгах від Національної академії сухопутних військ. Це вже третє його замовлення від академії. Більше в жодних тендерах він не перемагав.

Також на понад 2,9 млн грн замовили по 9,4 тис. кг свіжомороженого лосося та філе хека у ФОП Мирослави Боднарчук. Ціна за одиницю також не оприлюднена, середня вартість одного кілограма 156 грн.

Соків (плодово-ягідних та апельсинових) замовили 200 тис. л за 3,41 млн грн у ФОП Назара Петрешака. Середня вартість одного літра соку – 17,05 грн.

Назарій Петрешак переміг у тендері лише вдруге. Він зареєструвався підприємцем у травні 2015-го, а у липні отримав перемогу на тендері Національної академії сухопутних військ.

13 тис. кг огірків, 17 тис. кг помідорів, 12 тис. кг болгарського перцю, 9 тис. кг баклажанів та 4 тис. кг кабачків постачатиме ФОП Маряна Пастух. Ціна за одиницю не вказана, загальна сума 3 млн 465,1 тис. грн. Вона зареєструвалась підприємцем рік тому і це її перша перемога в тендері.

В Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань вона вказала своїм номером телефону мобільний 0964323240. Такий же телефон вказаний у протоколі розкриття у Віснику держзакупівель у її єдиної конкурентки на торгах Марії Ткач.

пастух

Натомість телефон Маряни Пастух, вказаний у протоколі, повністю співпадає з телефоном вже згаданої вище Мирослави Боднарчук, яка постачатиме військовим лосось та хек. Мобільний 0935000393 вказаний як її контактний у минулорічних тендерах Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та Національної академії сухопутних військ.

боднарчук

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі