Львівські комунальники третій раз поспіль купили дорогі трактори в улюбленої компанії «Львів-Агротех»

Львівське комунальне підприємство «ТРАП» придбало два трактори китайського виробництва SHIFENG  SF-244 Cab у ТОВ «Львів-Агротех» за загальною ціною 458 тис. грн, повідомляється у Віснику державних закупівель.

Вартість одного трактора становить 229 тис. грн. При цьому на сайті підприємства такий трактор коштує майже вдвічі дешевше – 122 тис. грн. Відтак, ЛКП «ТРАП» переплатило 241 тис. грн.

трактор

Але в інших продавців такий трактор можна купити ще дешевше – за 86 тис. грн. Отже, у підсумку переплата склала понад 300 тис. грн.

трактор 1

Цікаво також, що виписуючи технічні вимоги необхідного трактора, тендерний комітет комунального підприємства замовив  трактор SHIFENG  SF-244 Cab, або еквівалент з 3-х циліндровим двигуном. Натомість такі трактори є лише з 1-циліндровим двигуном. Саме такий трактор зазначено в наявності на сайті компанії «Львів-Агротех».

Цю компанію вже можна вважати улюбленим постачальником техніки для львівських комунальних підприємств. При цьому компанії завжди вдається продати їм техніку по вищим цінам.

Як повідомляли «Н.Г. Львів», в червні цього року шість львівських комунальних підприємств  придбали міні-трактори ХТЗ-3512 у ТОВ «Львів-Агротех» за 235 тис. грн та 229 тис. грн.  Натомість, виробник даних тракторів, Харківський тракторний завод, продає їх за 186 тис. грн. І згідно з угодою, дистриб’ютори не мають права продавати трактори дорожче.

Цікаво, що вже 21 червня «Львів-Агротех» на своєму сайті вже пропонує трактори ХТЗ-3512 за 186 тис. грн. Ймовірно, для львівських комунальних підприємств особливі ціни.

тр 1

ТОВ «Львів-Агротех» зареєстровано у Пустомитівському районі в селі Сорока-Львівська харків’янином Геннадієм Дробишем.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі