Депутати Тістики не змогли через суд скасувати сплату пайового внеску

Господарський суд Львівської області відмовив у позові ТОВ «СВ» до Департаменту економічної політики ЛМР про визнання договору про пайову участь недійсним. Про це повідомляється в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Згідно з договором товариство мало сплати в міський бюджет 81,92 тис. грн пайового внеску на створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Львова при будівництві магазину на вул. І. Миколайчука, 9, що становить 2,6% вартості будівництва об’єкту. Заява підприємства про укладання договору була зареєстрована в мерії у серпні 2012 року. У ній було визначено терміни сплати пайового внеску: 10 тис. грн до 30.11.2012 року та 71,92 тис. грн до 01.11.2013 року.

У судовому засіданні 9 лютого 2015 року представник ТОВ «СВ» заявив, що правочин «суперечить по своєму змісту актам цивільного законодавства, оскільки розрахунок пайового внеску проведено відповідачем (департаментом) одноосібно за відсутності звернення замовника з поданням документів, що підтверджують його право на проектування та будівництво, погодженого проекту будівництва».

В свою чергу представник департаменту заявив, що ТОВ «СВ» укладало угоду за власним бажанням, маючи на меті задоволення власного економічного та господарського інтересу в майбутньому. Крім того, в жовтні 2012 року підприємство сплатило частину пайового внеску у розмірі 10 тис. грн, а ще через рік звернулось з проханням про відтермінування сплати решти пайового внеску на рік.

Аргументи мерії виявились сильнішими – суд вирішив, що твердження підприємства про суперечність договору спростовуються матеріалами справи, тому позовні вимоги ТОВ «СВ» є безпідставними.

Засновниками ТОВ «СВ» є Володимир та Ярослав Тістики. Перший — депутат Львівської облради, другий — депутат Львівської міської ради. Обоє є членами ВО «Свобода».

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі