Шевченківський райвідділ міліції попався на крадіжці електроенергії

Господарський суд Львівської області 31 січня 2013 року повністю задовольнив позов  ПАТ «Львівобленерго» до Шевченківського районного відділу Львівського міського управління ГУМВС України у Львівській області про стягнення 160, 4 тис. грн за недораховану електроенергію та 3,2 тис. грн судового збору.

Ще 30 березня 2012 року представниками енергонагляду міських електромереж ПАТ «Львівобленерго» було встановлено факт самовільного підключення у приміщенні паспортного відділення Шевченківського райвідділу міліції на вулиці Донецькій, 3.

У “Львівобленерго”, згідно з методикою НКРЕ,  нарахували міліціонерам за попередні 12 місяців 160 392 грн і запропонували добровільно сплатити його протягом 30 днів.

Представники міліцейського відділку під час складання акту були присутні, проте підписати його відмовились і в подальшому його не оскаржували. Втім, райвідділ також і не сплатив рахунок “Львівобленерго”, після чого енергетики звернулись до суду. Тепер міліціонерам, крім суми штрафу доведеться сплати ще й 3207, 85 грн судового збору.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі