- NGL.media - https://ngl.media -

Лікарня в Рогатині переплатить 20% за медичні ліжка франківському лікарю-шахраю

22.05.2020 @ 08:30 в І-Франк,Новини

Рогатинська центральна районна лікарня уклала угоду на придбання п’яти лікарняних ліжок загальною вартістю 145 тис. грн. Про це повідомляється на сайті електронних закупівель Prozorro [1].

Згідно з угодою, лікарня замовила одне медичне функціональне ліжко з аксесуарами «Біомед FB-11E» за 31,5 тис. грн та чотири ліжка «Біомед FB-1MB» за 28,4 тис. грн.

Але на сайті компанії «Біомед» такі ліжка продають за 24,9 тис грн та 22,1 тис. грн відповідно. Тобто на кожному з придбаних ліжок лікарня переплатить понад 6 тисяч гривень.

Приватний підприємець Ігор Іванишин вже не вперше торгує медичними матеріалами та обладнанням за завищеними цінами. Як раніше повідомляли [2] «Наші гроші. Львів», у квітні він продав «Отинійській районній лікарні» (Коломийський район, Івано-Франківської області)  захисні окуляри вдвічі дорожче, ніж вони коштують на ринку.

Попри це, за даними порталу YouControl, з початку 2020 року Ігор Іванишин отримав державних замовлень на 1,73 млн грн. Значна частина з них це закупівлі за спрощеною процедурою для запобігання та лікування коронавірусної хвороби (COVID-19).

Ігор Іванишин не лише приватний підприємець, він також працює лікарем рентгенологом – завідує рентгенорадіологічним відділенням у Івано-Франківській обласній клінічній лікарні. Крім того, він є директором приватного підприємства «Глорія-ІВ». І саме як директора цієї фірми, його звинувачують [3] у завищенні цін та привласненні бюджетних коштів під час закупівлі медичних матеріалів. Зокрема, для Надвірнянської центральної районної лікарні у 2017 році. За даними слідства, Іванишин у змові з посадовими особами Івано-Франківської ОДА в цій закупівлі привласнив 110,24 тис. грн  – сума, на яку була завищена ціна тендеру. Наразі справу розглядає Івано-Франківській міський суд.

Публікація підготовлена за підтримки МФ Відродження


Статтю роздруковано з NGL.media: https://ngl.media

URL статті: https://ngl.media/2020/05/22/likarnya-v-rogatyni-pereplatyla-za-medychni-lizhka-ponad-30-tys-grn-frankivskomu-likaryu-shahrayu/

URLs in this post:

[1] Prozorro: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-05-14-001938-a

[2] повідомляли: http://ngl.media/2020/04/15/dlya-likariv-likarni-v-seli-otyniya-prydbaly-dorogi-zahysni-okulyary-u-frankivskogo-likarya-shahraya/

[3] звинувачують: http://ngl.media/2020/04/02/ivano-frankivska-likarnya-prydbala-protyepidemichni-kombinezony-u-oblasnogo-rentgenologa-zvynuvachenogo-u-shahrajstvi/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.