- NGL.media - https://ngl.media -

Теперішня і колишня фірми киянки Жданенко позмагалися за 3,8 млн грн «Прикарпаттрансгазу»

22.06.2018 @ 08:30 в І-Франк,Новини

Філія управління магістральних газопроводів «Прикарпаттрансгаз» ПАТ «Укртрансгаз» за результатами відкритих торгів 6 червня уклала договір з київським ТОВ «Норма плюс» на техобслуговування одоризаторів газу за майже 3,8 млн грн. Про це повідомляється на сайті публічних закупівель Prozorro.

Згідно з умовами договору, фірма має провести технічне обслуговування одоризаторів газу на сімнадцятьох газорозподільних станціях в Івано-Франківській, Тернопільській, Закарпатській та Одеській областях до грудня цього року.

На торгах із «Норма плюс» змагалась ще одне київське ТОВ «Діаконт», яке програла з дорожчою на 1 тис. грн ціною.

Кінцевими бенефіціарами компанії-переможця «Норма плюс», згідно з даними YouControl, є Петро Кулінічев (20%) та Вікторія Жданенко (80%). Остання до січня цього року також володіла ТОВ «Діаконт» спільно з киянкою Іриною Дудкою. Нині власниками ТОВ «Діаконт» є Ірина Дудка (30%), Валерій Чалайдюк (40%) та Микола Дроган (30%), який також є керівником.

«Норма плюс» та «Діаконт» вже зустрічались на торгах [1] Южно-української атомної електричної станції ДП «Енергоатом» весною цього року. Тоді перемогу отримало «Діаконт» та уклало угоду на 345 тис. грн. На цій закупівлі обидві компанії у складі своїх пропозицій надали сертифікати та повідомлення про оцінку, видані російським підприємством з ідентичною назвою, як в одного з учасників – ЗАТ «Діаконт», яке до того ж перебуває під санкціями РНБОУ.

Українське ТОВ «Діаконт» подало документ, де вказано що його посадові особи у 2015 році проходили професійні навчання, організовані російським ЗАТ «Діаконт». ТОВ «Норма плюс», в свою чергу, надало документ, в якому йдеться, що російське підсанкційне підприємство провело оцінку кваліфікації працівників компанії «Норма плюс».

[2]

Минулоріч «Діаконт» отримав лише два підряди на майже 360 тис. грн, натомість «Норма плюс» у 2017 році отримало замовлень на понад 142,6 млн грн від структурних підрозділів ПАТ «Укртрансгаз» та ДП «Енергоатом».

Київська компанія «Норма плюс» також фірує у кримінальному провадженні [3] за фактом змови з посадовими особами ПАТ «Укртрансгаз» під час проведення конкурсних торгів в Харківській області. Слідство вважає [4], що за сприяння службових осіб «Укртрансгазу» та Управлінь магістральних газопроводів товариства у 2017 році було створено штучні умови для перемоги у конкурсних торгах ТОВ «Газпромбудмонтаж», ТОВ «Норма Плюс», ПАТ «ПВІ ЗІТ Нафтогазбудізоляція».

Марічка Чистякова, Центр громадського моніторингу та досліджень


Статтю роздруковано з NGL.media: https://ngl.media

URL статті: https://ngl.media/2018/06/22/teperishnya-i-kolyshnya-firma-kyyanky-zhdanenko-pozmahalysya-za-38-mln-hrn-prykarpattranshazu-na-tehobsluhovuvannya-odoryzatoriv-hazu/

URLs in this post:

[1] торгах: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-02-21-001192-b

[2] Image: http://ngl.media/wp-content/uploads/2018/06/ц678.jpg

[3] кримінальному провадженні: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/72806140

[4] вважає: http://nashigroshi.org/2018/03/14/hpu-rozsliduje-rozihrash-tenderiv-ukrtranshazu-na-500-miljoniv-na-koryst-nibyto-hrupy-pinchuka/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.