Полігон Грибовицького сміттєзвалища реконструює київська фірма за 22 млн грн

Львівське комунальне підприємство «Збиранка» 14 травня підписало договір з фірмою БК «Сучасні будівельні рішення» (БК «СБР») на реконструкцію полігону ТВП Грибовицького сміттєзвалища за 22,1 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

Як розповів в коментарі «НГ. Львів» директор ЛКП «Збиранка» Віталій Пугач, реконструкцію робитимуть за спільним проектом французької компанії Egis та львівського «Інституту гірничо-хімічної промисловості». Після реконструкції можна буде проводити рекультивацію сміттєзвалища.

Нагадаємо, у квітні поточного року між ЛКП «Збиранка», ТОВ « «Інститут Гірничо-хімічної промисловості» та компанією Egis було укладено договір щодо підготовки технічних рішень та розробки ескізного проекту на проектування рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.

Згідно з тендерною документацією, на частині полігону ТПВ (що на території Малехівської сільської ради) зведуть запобіжну дамбу і вал, в якому влаштують георешітки. Також облаштують системи дренажу, збору фільтрату та чистих вод. Влаштують оглядові колодязі, футляри зі сталевих труб та наносну станцію перекачування фільтрату. Також планують встановити геотекстиль, лоток відводу чистих вод та облаштувати мережу електропостачання. Окрім цього, на полігоні зроблять гідроспостережні свердловини та під’їзну автомобільну дорогу. Усі роботи планують завершити в грудні цього року.

Окрім компанії-переможця, участь в торгах взяли ще два учасники – стрийська фірма «Гетьман» та нововолинське підприємство «МП Сантехмонтаж». Протягом торгів остання фірма свою пропозицію не знижувала, а пропозиція компанії «Гетьман» була на одну копійку дорожчою, аніж пропозиція переможця. БК «СБР» знизила свою початкову пропозицію на 2,7 млн грн.

Фірма БК «СБР» зареєстрована 2010 року в Києві. Її засновницею є киянка Наталія Мартиросян, а керівником – Роман Луценко.

У серпні 2016 року БК «СБР» вже підписувало договір з ЛКП «Збиранка» на першочергові заходи стабілізації полігону в Грибовичах за 21,5 млн грн, однак угоду так і не реалізували.

 

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі