Дружина військового прокурора Західного регіону звела будинок під Києвом

Віта Сенюк, дружина військового прокурора Західного регіону України Олега Сенюка, є власницею садового будинку у селі Гатне біля Києва. Про це стало відомо з декларації про доходи прокурора за 2015 рік.

Будинок має площу 221,1 кв. м. Судячи з фото дому, зробленого рік тому, побудували його не так давно. На момент знімання ще навіть не були встановлені ворота та хвіртка. Цей будинок також був вписаний у декларацію прокурора за 2014 рік.

будинок гугл фото

Садовий будинок дружини прокурора

ділянка зверху

Вигляд зверху (клікніть на фото для збільшення)

Ділянку під садовим будинком в с. Гатне площею 0,1194 га Віті Сенюк подарували, свідчить реєстр нерухомості.

земля дружини

Дружина також володіє квартирою площею 113 кв. м та ще однією ділянкою площею 0,1 га біля Києва, на території Вороньківської сільради. Їздить на Honda CRV 2008 року випуску.

Віта Сенюк раніше працювала прокурором одного із управлінь Генпрокуратури України. За даними деяких сайтів, вона є донькою екс-заступника генпрокурора Олександра Атаманюка, який сприяв карєрі свого зятя.

Сам Олег Сенюк володіє ділянкою площею 600 кв. м, садовим будинком на 15 кв. м (ймовірно, та окрема невелика будова при вході на двір садового будинку в с. Гатне) та частиною квартири площею 62,5 кв. м у Львові.

За 2015 рік він задекларував майже 414 тис. грн доходу, за 2014 рік – 201 тис. грн. Його дружина – 8,6 тис. грн та 12 тис. грн відповідно. У декларації за 2015 рік також вказано, що Олег Сенюк виплатив 63 тис. грн по кредиту, як і в 2014 році. Сенюки мають три доньки.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі